کارت پی سی ام سی آی به ای ساتا
کارت پی سی ام سی آی به ای ساتا
کارت پی سی ام سی آی به ای ساتا
کارت پی سی ام سی آی به ای ساتا

کارت پی سی ام سی آی به ای ساتا

PCMCIA CARD TO E-SATA

430,000 تومان
موجود


  • گارانتی :

    گارانتی 18 ماهه PSP

  • برند :

    پی اس پی

ضمانت اصل بودن کالا
پشتیبانی 24 ساعته
7 روز ضمانت بازگشت
تحویل اکسپرس
گارانتی گارانتی 18 ماهه PSP
نوع ورودی
PCMCIA
نوع خروجی
eSATA
متراژ 15سانتی متر
برند پی اس پی
بسیار برای ما پیش می آید که روی سیستم کامپیوترمان به پورتی نیاز پیدا میکنیم که کامپیوتر آن پورت را ندارد ،  برای برطرف کردن این مشکل باید از کارت های pci و pci-e استفاده کنیم .
اما لپ تاپ ها قابلیت پشتی بانی از این کارت ها را ندارند ، چون فضایی ندارند که بتوانیم از این کارت ها روی آنها استفاده کنیم ، از این رو شرکت های ساخت سخت افزار کارتی را طراحی کرده اند که این امکان را میدهد که پورت مورد نیازمان را روی لپ تاپ اضافه کنیم.
نام این کارت PCMCIA است و برای نصب آن نیاز نیست لپ تاپ مان را باز کنیم .
تکنولوژی ساتا جایگزین ATA به عنوان نسل بعدی رابط های داخلی برای دیسک های سخت (HDD) است - رابط sata کارآمدتر از ATA بوده و معماری سریال با سرعت بیشتر را نسبت به تکنولوژی کندتر موازی استفاده می کند . کابل Esata که در خارج از کامپیوتر (external) مورد استفاده قرار می گیرد باریکتر است و می تواند تا 2 متر طول داشته باشد ، در حالی که کابل های موازی بسیار پهن تر بوده و محدود به طول 45.7 سانتی متر هستند .
با ای ساتا سرعت ساتا را در دستگاه های ذخیره سازی خارجی خواهید داشت در حالی که دیگر مثل ساتا نیاز به تعمین برق جداگانه نخواهید داشت .
هارد های اکسترنالی که دارای درگاه ای ساتا هستند را میتوان با این کارت به لپ تاپ متصل کرد . این محصول برای لپ تاپ هایی که دارای درگاه "پی سی ام سی آی" هستند مورد استفاده قرار میگیرد
شما هم می توانید نظر خود را در مورد این کالا ثبت نمایید
:
از مجموعه گالری ساعت عقربه متشکرم. خرید بسیار خوب و لذت بخشی بود.