کارت پی سی ای پارالل 25 پین | پی اس پی
کارت پی سی ای پارالل 25 پین | پی اس پی
کارت پی سی ای پارالل 25 پین | پی اس پی

کارت پی سی ای پارالل 25 پین | پی اس پی

PCI PARALLEL 25PIN

115,000 تومان
موجود


  • گارانتی :

    گارانتی 18 ماهه PSP

  • برند :

    پی اس پی

ضمانت اصل بودن کالا
پشتیبانی 24 ساعته
7 روز ضمانت بازگشت
تحویل اکسپرس
گارانتی گارانتی 18 ماهه PSP
نوع خروجی
PARALLEL
رابط اتصال اسلات PCI
نوع کارت داخلی(INTERNAL)
متراژ 15سانتی متر
تعداد پورت خروجی 1
برند پی اس پی

  کارت های پی سی آی به صورت کلی برای اضافه کردن پورت های مورد نیاز به روی مادر برد مورد استفاده ثرار میگیرد . یعنی وقنی سیستم شما به هر دلیلسی خروجی و ورودی دیتا را ساپورت نمیکند میتوانید به وسیله ی کارت های اسلات pci این پورت را اضافه کرده و استفاده کنید . محصولی که هم اکنون در حال خرید آن هستید کارت اینترنال اسلات پی سی آی پارلل است که برای ایجاد ارتباط با پرینتر ها ی قدیمی مورد استفاده قرار میگیرد . این کارت دارای یک پورت 25F (بیست و پنج پین ماده) است که این پورت مختص پرینتر های قدیمیست.

مادربرد های جدید فاقد پورت پارالل بوده ولی بسیاری از وسایل قدیمی مورد استفاده مانند پرینتر، اسکنر، ترازو و دستگاه های صنعتی هنوز با این پورت کار می کنند. توسط این کارت PCI در قطعات کامپیوتر، مادربرد های جدید هم می توانند از این دستگاه ها استفاده کنند. این کارت پی سی آی که از لوازم جانبی کامپیوتر بوده و با رابط اسلات PCI روی مادربرد قرار می گیرد گاهی برای افزایش پورت های پارالل نیز استفاده می شود.

این وسیله که با رابط اسلات PCI  روی مادربورد قرار میگیره برای افزودن پورت های اضافی و مورد نیاز استفاده میشود . مثل پورت های  parallel . serial . usb3 . sat
پورت پارالل برای پروگرم کردن بعضی دستگاها و رابط پرینترهای قدیمی با PC است

مادربورد های جدید فاقد پورت سریال و پارالل هستند و خیلی از وسایل قدیمی تر مورد استفاده مانند PLC و ترازو و دستگاه های صنعتی هنوز با این پورتها کار می کنند.توسط این کارت می توان با مادربورد های جدید هم از این دستگاه ها استفاده کرد.

شما هم می توانید نظر خود را در مورد این کالا ثبت نمایید
:
از مجموعه گالری ساعت عقربه متشکرم. خرید بسیار خوب و لذت بخشی بود.