کارت پی سی ای اکسپرس کومبو سریال+پارالل | پی اس پی
کارت پی سی ای اکسپرس کومبو سریال+پارالل | پی اس پی
کارت پی سی ای اکسپرس کومبو سریال+پارالل | پی اس پی
کارت پی سی ای اکسپرس کومبو سریال+پارالل | پی اس پی

کارت پی سی ای اکسپرس کومبو سریال+پارالل | پی اس پی

PCI-E SERIAL+PARALLEL

230,000 تومان
موجود


  • گارانتی :

    گارانتی 18 ماهه PSP

  • برند :

    پی اس پی

ضمانت اصل بودن کالا
پشتیبانی 24 ساعته
7 روز ضمانت بازگشت
تحویل اکسپرس
گارانتی گارانتی 18 ماهه PSP
نوع خروجی
SERIAL
PARALLEL
رابط اتصال اسلات PCIe
نوع کارت داخلی(INTERNAL)
متراژ 15سانتی متر
تعداد پورت خروجی 3
برند پی اس پی

 به طور کلی کارت های اسلات پی سی آی برای اضافه کردن پورت های کورد نیاز به روی مادربرد مورد استفاده  قرار میگیردند ، یعنی وقتی شما برای ارتباط برقرار کردن با دستگاهی که سیستم شما پرت آن را ساپورت نمیکند میتوانید یا از مبدل ها استفاده نمایید و یا کارت پی سی آی آن پورت را روی مادر برد سیستم خود نصب کنید . کارتی که هم اکنون در حال خرید آن هستید pci کارت اکسپرس کومبو سریال و پارالل است . این کارت به شما یک خروجی پورت پارالل (25f یا 25 پین ماده ) و دو پورت سریال ( کام - rs232 - یا 9 پین ) میدهد که اکثرا این پورت ها برای آپگرید کردن دستگاهای صنعتی پزشکی و یا پرینتر ها ی قدیمی مورد استفاده هستند.
این وسیله که با رابط اسلات PCI-E  که سرعتی بیش از ده برابر اسلات  PCI  دارد روی مادربورد قررار میگیرد برای افزودن پورتهای اضافی و مورد نیاز روی PC  مورد استفاده قرار میگیرد
پورت های سریال و پارالل برای پروگرم کردن دستگاهای صنعتی . پزشکی . رسیور ماهواره و ارتباط با بعضی پرینتر ها مورد استفاده قرار میگیرد

کارت کومبو سریال و پارالل PCI EXPRESS 


مادربرد های جدید فاقد پورت سریال و پارالل هستند ولی زمانی که یکسری دستگاه هایی از جمله ترازوی دیجیتال و PLC  و دستگاه های صنعتی هنوز با این پورت کار کنند باید این کارت  را بر روی مادربرد نصب نمود.ولی چون مادربرد های امروزی اسلات PCI  ندارند باید از کارت با اسلات PCI E  استفاده نمود.

این کارت دارای دو نوع چیپست میباشد نوع اول چیپ معمولی و نوع دوم چیپ MOSCHIP که برای دستگاه های صنعتی و حرفه ای بکار میرود.

این کارت با سرعت انتقال داده تا 250 مگابیت در ثانیه برای دستگاه های صنعتی بکار میرود.این کارت از سیستم عامل Win8/ Win7 /Win xp/ ME/ 2000/ 98/ 95/ NT4/ / DOS / LINUX

کارت پی سی ای سریال و پارالل مدل psp-product :

مادربورد های جدید فاقد پورت سریال و پارالل هستند و خیلی از وسایل قدیمی تر مورد استفاده مانند PLC و ترازو و دستگاه های صنعتی هنوز با این پورتها کار می کنند.توسط این کارت می توان با مادربورد های جدید هم از این دستگاه ها استفاده کرد.

مادربردهای جدید اکثرا فاقد پورت سریال و پورت پارالل می باشند در صورتی که ترازو و دستگاه های PLC و  بیشتر دستگاه های صنعتی دارای پورت سریال و یا پارالل جهت ارتباط و پروگرم کردن دستگاه با کامپیوتر ما نیاز به اضافه کردن کارت کام و پارالل PCI-E داریم تا بتوانیم توسط اکسپرس کارت کام و پارالل کومبو PCI-E دستگاه های فوق را برنامه ریزی کنیم.

برای نصب اکسپرس کارت ابتدا سیستم را خاموش و برق آن را قطع می کنیم سپس در کیس را باز می کنیم و PCI-E کارت را روی اسلایت PCI-E اکسپرس قرار داده و سیستم را روشن و درایور کارت کومبو را نصب و سیستم را ریست می کنیم.
به همراه کارت کومبو یک عدد سی دی موجود میباشد که درون آن درایور کارت PCI-E کومبو موجود می باشد و شما باید با توجه به سیستم عامل خود درایور مورد نظر را نصب و سپس سیستم را ریست کنید و از خروجی 2 پورت سریال و 1 پورت پارالل آن به طور همزمان و یا تکی استفاده کنید.

شما هم می توانید نظر خود را در مورد این کالا ثبت نمایید
:
از مجموعه گالری ساعت عقربه متشکرم. خرید بسیار خوب و لذت بخشی بود.