سوئیچ وی جی ای 4 پورت | پی اس پی
سوئیچ وی جی ای 4 پورت | پی اس پی
سوئیچ وی جی ای 4 پورت | پی اس پی

سوئیچ وی جی ای 4 پورت | پی اس پی

SWITCH VGA 4PORT

100,000 تومان
موجود


  • گارانتی :

    گارانتی 18 ماهه PSP

  • برند :

    پی اس پی

ضمانت اصل بودن کالا
پشتیبانی 24 ساعته
7 روز ضمانت بازگشت
تحویل اکسپرس
گارانتی گارانتی 18 ماهه PSP
تعداد ورودی 4
تعداد خروجی 1
نوع ورودی VGA
نوع خروجی VGA
پشتیبانی از تصاویر 4K
❎ ندارد
برند پی اس پی

وی جی ای سوئیچ 4 پورت (monitor switch 4 port) :
   سوئیچ مانیتور یا vga سوئیچ وسیله ای برای استفاده ی هم زمان از چهار سیستم به وسیله ی یک مانیتور است ، یعنی چهار کیس یا دوربین و یا هر دستگاهی با خروجی تصویر وی جی ای را به این سوئچر متصل میکنیم بعد به هنگام نیاز از طریق دکمه های روی switch vga تصویر هر کدام از دستگاهای متصل را که میخواهیم به روی نمایشگر میبینیم. این وسیله (مانیتور سوئیچ وی جی ای 4 پورت) بیشتر در مکانهایی استفاده میشود که میخواهند برای دوربین های مدار بسته ، سیستم کامپیوتر ، تلیویزیون و دستگاه پخش کننده ویدئو یک نمایشگر استفاده کنند. و یا تعمیر کننده های رایانه که باید تصویر سیستم هایی را که دارند به رویشان کار میکنند در مورد لزوم داشته باشند.

این تبدیل جهت اتصال 4 کیس به یک مانیتور یا برعکس و تغییر تصویر با کلید های روی سوئیچ قابل تغییر است این تبدیل تصویری تنها 5 عدد پورت VGA بر روی خود دارد که یک پورت جهت اتصال کیس یا مانیتور و 4 پورت دیگر جهت نیز جهت اتصال 4 کیس یا مانیتور مورد نظر صورت میگیرد.این تبدیل به تمام دستگاه ها که دارای پورت VGA هستند به آسانی متصل میشود.

اگر شما در مکان تان سه  عدد کیس و یک دستگاه دوربین و یا چهار عدد کیس داشته باشید دیگر نیازی به استفاده از چهار مانبتور نمیباشد .بلکه با دیتا سوییچ VGA  میتوانید بین چهار کیس و یا کیس و DVR سوییچ نمایید. دیتا سوییچ VGA دارای چهار پورت تصویر VGA به عنوان ورودی و یک پورت تصویر VGA به عنوان خروجی میباشد و دارای چهار کلید مکانیکی جهت سوییچ کردن بین چهار دستگاه است.

شما هم می توانید نظر خود را در مورد این کالا ثبت نمایید
:
از مجموعه گالری ساعت عقربه متشکرم. خرید بسیار خوب و لذت بخشی بود.