سوئیچ وی جی ای 2 پورت | پی اس پی
سوئیچ وی جی ای 2 پورت | پی اس پی

سوئیچ وی جی ای 2 پورت | پی اس پی

SWITCH VGA 2PORT

67,000 تومان
موجود


  • گارانتی :

    گارانتی 18 ماهه PSP

  • برند :

    پی اس پی

ضمانت اصل بودن کالا
پشتیبانی 24 ساعته
7 روز ضمانت بازگشت
تحویل اکسپرس
تنوع رنگ محصول
گارانتی گارانتی 18 ماهه PSP
تعداد ورودی 2
تعداد خروجی 1
نوع ورودی VGA
نوع خروجی VGA
پشتیبانی از تصاویر 4K
❎ ندارد
برند پی اس پی

 سوئیچ وی جی ای دقیقا یرعکس اسپلیتر وی جی ای عمل میکند ، یعنی شما از اسپلیتر برای به اشتراک گذاری تصویر یک سیستم پخش کننده به روی چند مانیتور استفاده میکتید اما از سوئیچ وی جی ای برای استفاده از چند سیستم پخش کننده ی تصویر به یک نمایشگر استفاده میکنید . سوئیچ وی جی ای 2 پوزت زمانی مورد استفاده قرار میگیرد که شما چند دستگاه مثل کنسول بازی - دی وی دی پلایر و... دارید و میخواهید در موقع لزوم از هر کدام که میخواهید استفاده کنید . سوئیچر وی جی ای اینجا کاربرد پیدا میکند . این وسیله اتصال کنندهی دستگاهای پخش کننده به نمایشگر به صورت جداگانه است.

موارد به کارگیری :

  • اتصال و سوییچ خروجی VGA کارت گرافیک دو کیس کامپیوتر به یک مانیتور
  • 2 دستگاه DVR دوربین مداربسته به 1 نمایشگر و مانیتور
  • خروجی VGA یک کیس کامیپوتر و یک لپ تاپ به یک نمایشگر و مانیتور
  • خروجی پورت VGA لپ تاپ به یک مانیتور


کیفیت رزولیشن دستگاه سوئیچ 2 به 1 وی جی ای :

کیفیت دستگاه بالا بوده و نویز ایجاد نمی کند. رزولیشن پشتیبانی شده روی دستگاه 1920*1440 می‌باشد. سوییچ مانیتور دارای دو ورودی تصویر پورت VGA و یک خروجی پورت وی جی ای است.
کارایی این دستگاه درست مانند سوئیچ 3 به 1 AV و یا سویئچ 3 به 1 HDMI l  است برای پورت VGA.

کارایی سوییچ تبدیل 2 به 1 VGA :

    در این‌جا به زبان ساده کاربرد و کارایی دستگاه سوییچ مانیتور VGA را برای شما توضیح می‌دهیم :
برای نمونه شما می‌توانید از این دستگاه سوییچ مانیتور 2 به 1 VGA برای دوربین‌های مداربسته و دستگاه DVR بهره ببرید. و یا این‌که خروجی تصویر کارت گرافیک کیس کامپیوتر و لپ‌تاپ را به صورت هم‌زمان به ورودی دستگاه سوییچ VGA متصل کنید (به وسیله کابل vga) و یک خروجی VGA از دستگاه برای اتصال به مانیتور و نمایشگر یا پروژکتور خود بگیرید و در هنگام نیاز با فشار دادن دکمه‌های آبی رنگ موجود روی دستگاه تصاویر را میان کیس کامپیوتر و لپ تاپ سوئیچ کنید.
در واقع با خرید و بهره گیری از این دستگاه می‌توانید به‌گونه‌ی هم‌زمان تصاویر دستگاه DVR دوربین مداربسته و یا کیس را با لپ‌تاپ یا یک دستگاه دیگر DVR روی مانتیور مشاهده کنید و در زمان نیاز با فشار کلیدهای روی دستگاه آن را سوییچ کنید.
دیتا سوئیچ مانیتور 1 به 2 پی اس پی :

دیتا سوئیچ 2 پورت PSP یک دیتا سوئیچ مانیتور بوده که برای اتصال 2 دستگاه دوربین مداربسته (DVR) و کیس و یا خروجی تصویر لپ تاپ به 1 مانیتور استفاده می شود. با این دستگاه بین خروجی های مختلف پورت VGA می توان با فشردن دکمه سوییچ کرد. این دستگاه از لوازم جانبی کامپیوتر می باشد و با رزولوشن 1440*1920 دارای کیفیت بالا و بدون نویز است.

شما هم می توانید نظر خود را در مورد این کالا ثبت نمایید
:
از مجموعه گالری ساعت عقربه متشکرم. خرید بسیار خوب و لذت بخشی بود.